Delfan logo F

همان طور که اطلاع دارید در طی چند سال اخیر، موج و سبک جدیدی از سفرهای طبیعتگردی در ایران به  وجود آمده است. موجی که دلفان آفرود به عنوان گروهی باسابقه در ایجاد آن تاثیر به سزایی داشته است. سفرهای آفرود، گردشی‌ست که با خودروهای دودیفرانسیل به نقاط بکر کویری و جنگلی ایران انجام می شود و لحظه‌ لحظه‌ی آن سرشار از نوآوری و هیجان است.

اگرچه از نقش تعیین کننده خودروی شما در این سفرها نمی‌توان گذشت اما در عمل، مهارت و تجربه‌ی رانندگی در مسیرهای خارج از جاده‌ای و آشنایی با قابلیت‌های خودروهای این‌ چنینی برای استفاده‌ی کاربردی در این شرایط، از همه چیز مهم‌تر خواهد بود.

طبیعت در عین زیبایی و ظاهر فریبنده اش، می‌تواند بسیار خطرناک باشد. تجربه نشان داده است که عدم آگاهی و نداشتن تجربه‌ی کافی در سفرهای طبیعتگردی می‌تواند جان شما را تهدید کند. جذابیت و حس ماجراجویانه‌ی این سفرها، هر کسی را شیفته‌ی خود می‌کند و گاه ساده پنداشتن و بی تجربگی طبیعت‌دوستان، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای آنها و طبیعت به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل، دلفان آفرود بر آن شد تا با اطلاع‌رسانی و ارائه‌ی تقویم‌های سالانه‌ی سفر برای باشگاه همسفران خود و آموزش های گام به گام رانندگی در مسیرهای آفرود و همچنین تجهیز و آماده سازی استاندارد خودرو  برای این سبک سفر، رسالت خود را به عنوان یک طبیعتگرد مسئول در استفاده‌ی درست از محیط زیست انجام داده باشد.

مخاطبان دلفان آفرود

یکی از دسته‌بندی‌های جذابی که امروزه مورد پسند جمع کثیری از افراد جامعه قرار دارد، حوزه‌ی سفر و گردشگری توام با هیجان است. امروزه به مقوله‌ی سبک زندگی و گذران اوقات فراغت از دید یک نیاز پرداخته می‌شود و افراد علاقه‌ی خاصی به قرار گرفتن در سبکی خاص از زندگی دارند و کلیه‌ی تصمیمات خود در تفریحات و حتی خرید وسایل در زندگی را بر مبنای همین سبک پایه‌ریزی می‌کنند.

مقوله‌ای همانند آفرود از نقطه نظر چند دسته از افراد می تواند جذاب باشد: نخست آن دسته از افرادی که عاشق سفر هستند و به خصوص سفر به مکان‌هایی را دوست دارند که از نظر آنان بکر و دور از دید اکثریت افراد جامعه است. دوم آن دسته از افراد که علاقه به مدل خاصی از اتومبیل های SUV دارند و هر برنامه‌ای پیرامون چنین خودروهایی از نظر آنان جذاب و دیدنی است و سوم، دسته ای از افراد که صرفا به دنبال هیجان از هر نوعی هستند و ماجراجویانه سفر کردن را هم می‌پسندند.

 

ایران کشوری پهناور با زیبایی های طبیعی بسیاری مانند جنگل، کویر، کوه، دریا و دریاچه است و به نوعی تمامی جاذبه‌های طبیعی را در جای‌جای ایران می‌توان دید. این کشور همچنین، کشوری با آب و هوای چندگانه است، به طوری که شما می‌توانید از دمای منفی سی درجه در قله‌ی دماوند تا دمای چهل و پنج درجه بالای صفر در دشت کویر را فقط در فاصله‌ی چهار ساعت تجربه کنید.

به دلیل ساختار هنجارشکن طبیعت، یکی از بهترین روش‌های سفر به نقاط بکر و دست نیافتنی ایران، استفاده از خودروهای دودیفرانسیل است. رضایت سفر با چنین خودروهایی در چنین مسیرهای صعب‌العبوری، دلفان آفرود را به سمت تجهیز حرفه‌ای‌‌تر این خودروها برای سفرهای ماجراجویانه و در کنار آن، برنامه‌ریزی و برگزاری سفر به مناطقی مثل کویرهای ایران سوق داد.

دلفان آفرود با زیرپا گذاشتن بیش از نیمی از ایران در سفرهای خود و برگزاری سفرهای زمینی به کشورهای همسایه مانند ترکیه، گرجستان و ارمنستان، گذر از مسیر پنج هزار کیلومتری جاده‌ی ابریشم در ایران، برگزاری طولانی‌ترین تور آفرود ایران، سفر به کمربند سبز شمال در البرز شمالی و جنوبی، کسب مقام‌های قهرمانی در کلاس‌های مختلف مسابقات آفرود کشور، توانسته تنها بخشی از نیاز گردشگری کشور را تامین کند و البته که می‌توان مدعی شد که در این مهم، موفق بوده است.

 دلفان آفرود با ایجاد محیطی دوستانه و لذت بخش برای خانواده‌ها و قشر جوان و جویای هیجان، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مسافرانی است که تا به حال تجربه‌ی این نوع خاص از طیبعتگردی را نداشته‌اند، خودرو و تجهیزات کاربردی سفرهای آفرود را نیز ندارند.

کارنامه‌ی دلفان آفرود

دلفان آفرود در میان تمامی شرکت هایی که به چنین مقوله‌ی جذابی پرداخته‌اند از سابقه و حسن شهرتی قابل توجه برخوردار است و در مدتی که بر این مقوله متمرکز شده، برندی ارزشمند را در این سبک از زندگی بنا نهاده است.

افتخار ما در طی این هشت سال، برگزاری بیش از صد و شصت تور آفرود، بدون هیچگونه حادثه‌ی جانی بوده است و این مهم، جز با سفر آگاهانه و آموزش های درست قبل و هنگام سفر به همسفران به دست نخواهد آمد.

در حال حاضر خدمات سفرهای دلفان آفرود تحت عنوان سه باشگاه سفر، ماجراجویی و عکاسی به اعضا ارائه می‌شود.

هر شرکت کننده می‌تواند با در نظر گرفتن سلیقه، خواسته و نیاز خود در هر یک از این باشگاه‌ها عضو شده و از مزایای عضویت در آن بهره‌مند شود.

باشگاه سفر و گردشگری:                                                                                         

گام نخست شرکت در سفرهای ما، عضویت در این باشگاه خواهد بود.  ابتدا کارشناس فنی خودرو، از خودروی شما قبل از ثبت نام بازدید می‌کند و در صورت نیاز، توصیه‌های لازم را ارائه کرده و در خصوص برطرف کردن نقص موجود، شما را راهنمایی می‌کند و پس از آن، تجهیزات مورد نیاز سفر به شما پیشنهاد می‌شود. در ادامه، نکات قابل توجه یک سفر طبیعتگردی برای جلوگیری از هرنوع آسیب به طبیعت و محیط زیست مطرح خواهد شد و شما می‌توانید با توجه به زمان‌بندی خود در هریک از دوازده  سفر سالانه‌ی باشگاه که طبق یک تقویم سالانه اعلام شده است، به صورت خانوادگی یا انفرادی شرکت کنید.

در هر حال حاضر هزینه یکساله عضویت در این باشگاه مبلغ ۴۲۵٫۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

از زمان عضویت شما در این باشگاه، شما صاحب یک شناسه انحصاری در دلفان آفرود خواهید شد، این شناسه برای ثبت رزومه شما در باشگاه، مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین اعضا با توجه به سابقه عضویت خود در باشگاه و تعداد سفرهایی که در آن شرکت کرده اند، از مزایای تخفیفی برخوردار ویژه اعضا برخوردار خواهند شد.

 

941205 (50)


باشگاه ماجراجویی:                                                                                           

بعد از ارتقا مهارت در سفرهای باشگاه سفر و گردشگری، در صورت تمایل می‌توانید در برنامه های باشگاه ماجراجویی شرکت کنید. در این فضا، اعضای باتجربه و باسابقه‌ی دلفان آفرود گردهم آمده، تجربیات و مهارت های خود را به اشتراک می گذارند و سفرهایی با شرایط متفاوت و سخت تری نسبت به آنچه که تا به حال بوده را تجربه می‌کنند. توجه داشته باشید که در این باشگاه، تمام خودروها باید به سطحی استاندارد از تجهیزات رسیده باشند و از همه مهمتر اینکه، مهارت رانندگان نیز به سطح قابل قبولی برای گذر از جاده‌های صعب‌العبور رسیده باشد. در سفرهای این باشگاه، شما می‌توانید به بکرترین و دست نیافتنی‌ترین نقاط کویری ایران سفر کنید.

 D (12)

باشگاه عکاسی:                                                                                                         

سفر به بکرترین نقاط یک سرزمین، ناخودآگاه شما را با تماشایی‌ترین منظره‌هایی که از طبیعت میتوان دید، روبه‌رو می‌کند. همراهی گروهی از عکاسان حرفه‌ای در سفرهای دلفان آفرود، همواره بی نظیر‌ترین تصاویر و ویدئو‌ها را برای ما به یادگار داشته است. همین پتانسیل، سبب تشکیل گروهی از عکاسان طبیعتگرد و برنامه‌ریزی سفرهای طبیعتگردی با محوریت عکاسی برای علاقه مندان به این مقوله، شده است.

در حال حاضر تیم عکاسی دلفان آفرود با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین عکاسان و فیلمبرداران، در زمینه‌ی تولید محتواهای تصویری برای تبلیغات محصولات مرتبط با سفر، ماجراجویی، خودرو، ابزارهای ارتباطات و … به صورت عکس و ویدیو مشغول به فعالیت است.

 DelfanOffroad

 

بخش تولیدی و فروشگاه تجهیزات آفرود:

خط تولید دلفان آفرود با در نظر گرفتن نیاز مشتری و با توجه به اطلاعات دریافتی از باشگاه سفر و ماجراجویی و براساس دانش فنی مهندسین خود، انواع قطعات و تجهیزات آفرود را به گونه‌ای طراحی می‌کند که در عین داشتن ظاهری زیبا، کاملا کاربردی بوده و مهم‌تر از همه، با ضمانت کیفیت  تولید شود.

این خط تولید، قابلیت تولید بیش از پنجاه قطعه‌ی مختلف برای انواع خودروهای دودیفرانسیل را داراست و پس از تولید و کنترل کیفیت، محصولات برای ارائه به مشتریان و ورود به بازار فروش به بخش فروشگاهی دلفان آفرود انتقال داده می‌شود.

انواع سپرها و سینی‌های آفرود، کیت‌های افزایش ارتفاع، باربندهای خودرویی و کشوهای داخل خودرو و … از محصولات کارگاهی این مجموعه است.

همچنین در کنار تولیدات کارگاهی، گلچینی از باکیفیت‌ترین محصولات و تجهیزات مورد نیاز سفر و کمپینگ، در دو شعبه‌ی فروشگاهی دلفان آفرود در تهران و شمال کشور، ارائه می‌شود. از این محصولات می‌توان به: انواع وینچ، پرژکتور، اسنورکل، کمپرسور، سایبان و چادرهای خودرویی، میز و صندلی های مسافرتی، فریزرهای خودرویی و … اشاره کرد.

delfanoffroadshop

دلفان آفرود درصدد است تا با رعایت اصول و قوانین سفرهای آفرود، این سبک خاص از طبیعتگردی را به دوستداران هیجان و طبیعتگردی، هدیه کند.